Zielono mi

17.07.2026

Projekcja koncertu

piątek19:30
Koncert „Zielono mi”, który odbył się 28 czerwca 1997 roku podczas XXXIV Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, był wyjątkowym hołdem dla twórczości Agnieszki Osieckiej.

Koncert „Zielono mi”, który odbył się 28 czerwca 1997 roku podczas XXXIV Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, był wyjątkowym hołdem dla twórczości Agnieszki Osieckiej. Wieczór poprowadziły Magda Umer i Agata Passent, a na scenie wystąpili najwybitniejsi artyści polskiej sceny muzycznej i teatralnej.

Wśród wykonawców znaleźli się między innymi Maryla Rodowicz, Edyta Geppert, Anna Maria Jopek, Grzegorz Turnau, Justyna Steczkowska, Krystyna Janda, Stanisław Soyka, Ewa Bem, Piotr Machalica czy Zbigniew Zamachowski.

Serdecznie zapraszamy na projekcję niepowtarzalnego koncertu „Zielono mi”.

Na projekcję obowiązuje wstęp wolny .

Nadchodzące wydarzenia

reż. André Hübner-Ochodlo

02.07.202619:30

reż. André Hübner-Ochodlo

03.07.202619:30

reż. André Hübner-Ochodlo

04.07.202619:30

Zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje dotyczące repertuaru