Paweł Zagańczyk – ceniony akordeonista i bandoneonista, laureat ponad dwudziestu konkursów akordeonowych, koncertujący w Polsce i wielu krajach Europy rozpocznie swoim koncertem nowy cykl muzyczny – Klasyka u Agnieszki.
Artysta od lat łączy w swojej twórczości różne style muzyczne, od klasyki i jazzu po muzykę współczesną oraz improwizowaną. Współpracował z wieloma orkiestrami i uznanymi muzykami, a także tworzy muzykę do spektakli teatralnych i słuchowisk radiowych.
Koncert będzie okazją do usłyszenia niezwykłych możliwości akordeonu i bandoneonu w wykonaniu artysty, który nieustannie poszukuje nowych brzmień i muzycznych inspiracji.
