To muzyczna podróż przez wszystkie odcienie miłości – od pierwszego spojrzenia po tęsknotę, namiętność, ironię i czułość. W programie spotykają się niezwykłe teksty Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Kayah, Kory, zespołu Dwa Plus Jeden, Piotra Bukartyka.
To wieczór pełen emocji, pięknych melodii i słów, które trafiają prosto w serce – bo miłość najlepiej brzmi na żywo. To propozycja dla tych wszystkich, którzy kochają na zabój, może szukają miłości, albo leczą serca po bolesnym rozstaniu. Lub po prostu tęsknią za szaleńczym uczuciem..
- Katarzyna Żak – wokal
- Piotr Banaszek – piano
- Bartłomiej Krauz – akordeon
- Piotr Malicki – gitara
- Witold Cisło – gitara basowa
