„Agnieszka” to nu-jazzowa reinterpretacja piosenek Agnieszki Osieckiej – daleka od oryginału, wolna od aktorskiego dramatyzmu i utrwalonych interpretacyjnych manier. Basia sięga po niepopularne i zapomniane utwory, odkrywając je na nowo w aranżacjach Jacka Piskorza. Soulowy groove, dęte brzmienia, jazzowe harmonie i laid-backowy wokal wciągają twórczość poetki w świat neo-soulu
Basia Małecka to młoda wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów łączących pop, soul i jazz. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Niezależna artystka, która sama czuwa nad każdym aspektem swojej twórczości. Oprócz tego jest również zwyciężczynią 25. edycji konkursu na interpretacje piosenek Agnieszki Osieckiej.
Nie mogło być inaczej… Basia Małecka wraca na scenę Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej!
- Basia Małecka – wokal, prowadzenie
- Jacek Piskorz – klawisze, aranżacje
