logo
    
Max Klezmer Band - „The Best of Max Klezmer Band”


Dzięki tym dźwiękom zwiedzimy świat. Zespół tworzy muzykę klezmerską i bałkańską z wpływami hinduskimi, elementami jazzu i rocka.

Takie połączenie to mieszanka niebywale oryginalna o wyjątkowym podłożu etnicznym, pełna energii i mocy. Zespół gości na światowych i polskich scenach już od 23 lat. Niezwykły warsztat i naturalność przekazu – dzięki temu na koncertach tworzy się niepowtarzalna więź z widzem. I jest to przeżycie niezapomniane.

Michael Jones – skrzypce, altówka, ravanhuta, vocal, djembe
Aleksander Papierz – saksofony
Krystian Jaworz – fortepian
Max Kowalski – kontrabas
Michał Peiker – perkusja
Andrzej Czop Czoper – akustyk


"To jedna z płyt, której do tej pory nie znudziło nam się słuchać i za każdym razem jak jej słuchamy odnajdujemy nowe detale, zaskakujące sekwencje i odrobinę klasy i wirtuozostwa”
– recenzja Interfolk.

"Muzycy, zachowując swój niepowtarzalny styl, zanurzają się w morzu dźwięków, które jak tytułowe tsunami wdziera się do podświadomości słuchaczy, do głębi porusza i zachwyca. To muzyka, która budzi refleksje, odkrywa nowe horyzonty i zarazem podnosi poziom adrenaliny u słuchaczy” – recenzja Jazz Radia.

"Jeżeli słuchacz oczekuje, że rozpozna znany motyw klezmerski, to zamiast tego usłyszy wybuchową mieszankę stylów muzycznych z wirtuozowskimi improwizacjami na najwyższym poziomie, które są dalekie od tradycyjnej weselnej muzyki klezmerskiej” – recenzja w prasie niemieckiej.

 

MECENAS TEATRU Patronat Sponsor srebrny
Lotos logo Sopot logo Srebrny logo
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Al. Mamuszki 2
81-718 Sopot
e-mail: teatr-atelier@teatratelier.pl
tel./fax. (058) 550 10 01
Fundacja Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej

NIP 5851467315
KRS000477093
konto bankowe
PL 02 2490 0005 0000 4530 5379 4015


Dane osobowe
Zgłoś błąd na stronie
Mapa strony
Dla mediów


(C) Copyright 2019 Teatr Atelier