Logo Teatru Atelier
Deklaracja dostępności     Wersja dostosowana       
Katarzyna Żak – Bardzo przyjemnie jest żyć

Humor, nostalgia i marzenia. Oraz oczywiście radość życia. To słowa, które najlepiej określają charakter najnowszego programu Katarzyny Żak. Kilkanaście piosenek tworzy istną mieszankę nastrojów: muzycznego żartu, dystansu do życia, miłosnych historii i marzeń. Czyli tych wszystkich smaczków, dzięki którym tak przyjemnie jest żyć. Całość okraszona pełną energii interpretacją Katarzyny Żak, warta jest skosztowania.

Autorami tekstów są niewątpliwe osobowości polskiej sceny muzycznej m. in. Magda Czapińska, Artur Andrus, Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski, Jan Wołek i Michał Zabłocki, całości muzycznie dopełnił Hadrian Filip Tabęcki. Atrakcyjności przedsięwzięciu dodaje fakt, że zdecydowana większość utworów ma charakter premierowy. Poza jednym wyjątkiem, teksty i aranżacje powstały z myślą o Katarzynie Żak.

Premiera albumu „Bardzo przyjemnie jest żyć” odbyła się 22 stycznia 2016 r.

Występują:

Katarzyna Żak

Hadrian Filip Tabęcki - fortepian

Witold Cisło - perkusja

Bartłomiej Krauz - akordeon

Piotr Malicki – gitara

 

Katarzyna Żak – torunianka, aktorka teatralna i telewizyjna

Znana jest polskiej publiczności z cieszących się u nas powodzeniem produkcji serialowych takich jak: „M jak miłość”, „Na Wspólnej” czy „Ranczo”. Ta wszechstronnie uzdolniona artystka do studia nagrań weszła nie po raz pierwszy. Ma na swoim koncie solową płytę „Młynarski – Jazz” ze standardami jazzowymi w przekładzie Wojciecha Młynarskiego. Z własnym recitalem od kilku lat jeździ z powodzeniem po całym kraju. Na deskach teatralnych widzowie mieli okazję oglądać ją w przedstawieniach muzycznych: „Brassens”, „Chicago”, „Piaf”, „Brecht” czy „Siostrunie”.

MECENAS TEATRU Patronat Sponsor srebrny
orlen logo Sopot logo Srebrny logo
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Al. Mamuszki 2
81-718 Sopot
e-mail: teatr-atelier@teatratelier.pl
tel./fax. (058) 550 10 01
Fundacja Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej

NIP 5851467315
KRS000477093
konto bankowe
PL 02 2490 0005 0000 4530 5379 4015


Dane osobowe
Zgłoś błąd na stronie
Mapa strony
Dla mediów


(C) Copyright 2021 Teatr Atelier