Logo Teatru Atelier
Deklaracja dostępności     Wersja dostosowana       
KATARZYNA ŻAK | Młynarski - Kocham Cię życie

Pierwsza ważna nagroda w życiu Katarzyny Żak, to otrzymane ponad 30 lat temu wyróżnienie na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w postaci warsztatów i rocznej opieki artystycznej Wojciecha Młynarskiego. Ta wspaniała i cenna dla aktorki nagroda zaowocowała recitalem i później nagraniem płyty Młynarski- jazz.

Po trzech dekadach pracy w zawodzie powraca do twórczości Mistrza Słowa mierząc się z innymi tekstami, innymi interpretacjami, innymi aranżacjami i hołdem jaki chce złożyć tym koncertem swojemu Nauczycielowi...w podziękowaniu za wszystko czego się od Niego nauczyła.

Koncert KOCHAM CIĘ ŻYCIE będzie cudowną podróżą po pięknych, znanych piosenkach Wojciecha Młynarskiego.
Usłyszmy m.in: Kocham Cię życie, Nie ma jak u Mamy, Po co Babcię denerwować, Jesteśmy na wczasach, Piosenkę Starych Kochanków, Ogrzej mnie, Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał i wiele innych.

Mam nadzieję, że przygotowany materiał spotka się z podobnym szerokim zainteresowaniem publiczności jak w przypadku moich dwóch poprzednich płyt- „Bardzo przyjemnie jest żyć" i „Miłosna - Osiecka". Koncert z towarzyszeniem wspaniałych muzyków- czterech osobowości muzycznych, którzy swoim talentem , niezwykłą muzykalnością , śpiewem i humorem absolutnie wypełniają przestrzeń tworząc niezwykły artystyczny team!  Katarzyna Żak

MECENAS TEATRU Patronat Sponsor srebrny
orlen logo Sopot logo Srebrny logo
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Al. Mamuszki 2
81-718 Sopot
e-mail: teatr-atelier@teatratelier.pl
tel./fax. (058) 550 10 01
Fundacja Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej

NIP 5851467315
KRS000477093
konto bankowe
PL 02 2490 0005 0000 4530 5379 4015


Dane osobowe
Zgłoś błąd na stronie
Mapa strony
Dla mediów


(C) Copyright 2021 Teatr Atelier