logo
    
Shandy & Eva - koncert

 

Shandy, perkusistka pochodząca z wyspy Curacao na Karaibach i Eva, gitarzystka z Warszawy to akustyczny duet grający piosenki autorskie. Dziewczyny poznały się na wydziale wokalu w Los Angeles College of Music w Pasadenie, gdzie zdobyły tytuł Associate Of Arts. Już podczas studiów zaczęły wspólnie koncertować, a potem razem pisać muzykę. Duet koncertuje głównie w okolicach Los Angeles; lubi również bywać na Curacao i w Polsce.

Muzyka Shandy & Eva mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter, ale dziewczyny czerpią inspiracje z wielu innych stylów muzycznych takich jak: jazz, latin, czy country.

Shandy & Eva zagoszczą po raz kolejny w naszym Teatrze i zapewnią Państwu wieczór muzyczny z karaibsko-polskimi akcentami. To właśnie w tym miejscu, rok temu zespół zagrał koncert promujący swój pierwszy album studyjny “Give It a Try”, który do dziś cieszy się ogromnym powodzeniem. Wiosną tego roku Shandy & Eva wydały nowy singiel o tytule “Więcej”, dziewczyny zdradzają, że już pracują nad materiałem na kolejną płytę.

 

Shandrelica Casper – perkusja, wokal

Ewa Żmijewska – gitara akustyczna, wokal

oraz Maciej Szczyciński i Krzysztof Pawłocki

 

MECENAS TEATRU Patronat Sponsor srebrny
Lotos logo Sopot logo Srebrny logo
Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Al. Mamuszki 2
81-718 Sopot
e-mail: teatr-atelier@teatratelier.pl
tel./fax. (058) 550 10 01
Fundacja Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej

NIP 5851467315
KRS000477093
konto bankowe
PL 02 2490 0005 0000 4530 5379 4015


Dane osobowe
Zgłoś błąd na stronie
Mapa strony
Dla mediów


(C) Copyright 2019 Teatr Atelier